> Nový Colop Printer 2014, Nový Colop Pocket Pro Razítka Sedin

Razítka SEDIN - Představujeme nový Colop Printer a Pocket Plus

Představujeme další letošní novinku - Colop Pocket Plus

razítko na cesty a do kapsy

© TIBOR SEDIN 2020

PR30wredCoverlockedm
Razitko Microban Colop Printer new
microbanColop
green line Colop

Moderní design, kvalita, odolnost a mnoho technických (nejen) vychytávek, předurčuje novému Printeru výsostní postavení na trhu razítek. Lze tedy očekávat, že se brzy objeví "originální" nekvalitní kopie od konkurence.

Už je to tady, nějakou dobu to trvalo, ale stojí to za to!

Colop Printer 2014 nov˘-printer-popis

Nový Colop Printer - jedinečný jako vy

Nový COLOP Printer je navržen tak, aby integroval všechny výhody samobarvicího razítka s moderním a vynikajícím designem.

ImageCard XXL nabízí individualizaci razítka na nejvyšší úrovni - tím je razítko jedinečné... jedinečné jako vy!

Četné patentované inovace a fascinující technické detaily zaručují snadnější a přesnější razítkování.

Nová razítka jsou k dispozici v černé nebo bílé barvě těla jako standard. Výslednou barvu razítka však ovlivní až vložená Image kartička. Každé razítko je dodáváno s vloženou XXL Image kartičkou umístěnou pod průhledným okénkem těla razítka a další karta (v jiné barvě) je zahrnuta v jednom balení. Všechny Image kartičky jsou potištěny na obou stranách, což standardně umožňuje 4 barevné kombinace pro každé razítko.

Zcela nová a unikátní je možnost, si zdarma, pomocí volně přístupné online aplikace ImgeCard Designer, kdykoliv snadno vytvořit a vytisknout vlastní Image kartičku, což de facto umožňuje neomezené úpravvy designu razítka, vložením vlastního loga, fotografie, kresby, textu nebo QR kódu, dle přání zákazníka.

Nová razítka jsou k dispozici ve velikosti 20 (14 x 38 mm), 30 (18 x 47 mm), 40 (23 x 59 mm), standardně v každém balení se spodním krytem bez příplatku.

Spodní kryt razítka (zmenší razítko o 20 % a chrání razítko při vložení do kapsy či tašky), je standardní součástí balení a bez příplatku.

Kromě základních verzí v černé a bílé barvě těla razítka (CO2 neutral) jsou razítka k dispozici následujících verzích: Green Line - vyrobené převážně z obnovitelných a recyklovaných materiálů a Printer Microban ® - razítka s Microban antibakteriální ochranou a také ve verzích razítek k vlastnímu sestavení textu.

Razítko Colop, nejprodávanější produkt, vždy nabízí nejlepší řešení pro

 

 

 

(skoro) všechna přání.

A ještě to nejdůležitější: Nová razítka Colop Printer (včetně spodního krytu razítka) budou u nás k dispozici za stejnou cenu, jako dosavadní typy razítek Colop.

U nás již v prodeji

Imagecard Colop Printer Colop Pocket Satmp Plus New-Printer-fiada
divider2

Nová řada Green Line

Nová řada Microban

Razítko Green Line Printer new

Video - výměna image kartičky u nového Printeru

Nový Colop Printer se spodním krytem

(příslušenství zdarma)

New-Printer-fiada-hlaviãka-sedin-new

Razítka SEDIN.CZ | Tibor Sedin | Vršovická 37, 101 00 Praha 10 - Vršovice | tel.: 273 160 675, 775 711 020 | Napište nám