> O nás Razítka Sedin

Tisk vizitek Praha, Vizitky s QR kódem

Nejrychlejší online objednávka razítek s 35% slevou

Firmu Razítka Sedin, založil spolu s manželkou Danielou, Tibor Sedin v lednu 1990 a záhy se stali největšími výrobci razítek v České republice.Viz Rozhodnutí o povolení poskytování služeb z 25.1.1990

V období od roku 1990 až 2006 jsme vyrobili více než 3 miliony razítek (bez porad a manažerských titulů). Firma Razítka Sedin, byla vždy iniciátorem nových technologií v razítkářském oboru a jako první v ČR jsme zavedli systém spoluprací, partnerství se sběrnami zakázek.

Ještě před příchodem internetu (od roku 1993), jsme zavedli elektronickou formu zasílání souborů, od našich spouprací, se sazbou razítek prostřednictvím BBS. Jako první z oboru v Evropě, jsme s několikaletým předstihem, spustili v roce 1996 naši online internetovou aplikaci pro objednávky razítek. Zakázky se tehdy ujal a naprogramoval ji Ivo Lukačovič, zakladatel portálu Seznam.cz. Odkaz na abecední seznam firem portálu seznam.cz z roku 1996, kde nás lze najít pod písmenem "S".

Vyvíjíme a stále zdokonalujeme IT aplikace, příkladem je naše vlastní aplikace pro online objednávky razítek a online objednávka vizitek. Jako první jsme zavedli tisk vizitek s grafickými, barevnými QR kódy s logem.

Profesionální přístup, dlouholetá praxe na špičce oboru, úzká specializace, precizní práce a spolehlivost, špičkové technické vybavení, jsou přidanou hodnotou, jíž našim zákazníkům poskytujeme.

Pro výrobu razítek používáme laserovou technologii, nejnovější technologii pro výrobu polymerových štočků (Imagepac) a falsh technologii pro výrobu razítek EOS. Pro tisk používáme nejmodernějčí řadu 6000 produkčních tiskáren Develop.

Nejspíše i fakt, že jsme trvalým zdrojem "inspirace" (otrocké napodobování a kopírováni) pro "konkurenci", svědčí o tom, že svoji práci děláme dobře.

V květnu 2015 jsme otevřeřeli (staro)novou provozovnu na Vršovické 35, kde jsme původně působili od roku 1990.

Historie výroby razítek ve světě a u nás

 

Razítka SEDIN
 

Tibor Sedin

Razítka Sedin - rok 1990rok 1990
Razítka Sedin Rytířskárok 1993

Razítka SEDIN - O nás

© TIBOR SEDIN 2020

New-Printer-fiada-hlaviãka-sedin-new

Razítka SEDIN.CZ | Tibor Sedin | Vršovická 37, 101 00 Praha 10 - Vršovice | tel.: 273 160 675, 775 711 020 | Napište nám